Dodany: 2015-01-23 12:33:17

 

PRP osocze bogatopłytkoweZabiegi PRP osocze bogatopłytkowe do niedawna były znane tylko trenującym wyczynowo sportowcom, ale teraz medycyna estetyczna leszno sprawia, że są dostępne również dla przeciętnego Kowalskiego, który ucierpiał wskutek kontuzji.

 

Obecnie bardzo duża część Polaków bierze się za siebie, zaczyna trenować, często robi to mało profesjonalnie i odnosi poważne urazy. Na szczęście medycyna estetyczna leszno potrafi sobie z tym poradzić, oferując nam skuteczne zabiegi, oparte w swym działaniu na naturalnej zdolności do regeneracji. Na czym więc polega metoda osocza bogatopłytkowego? Najpierw jest nam pobierana krew, a następnie selekcjonuje się ją w taki sposób, żeby była jak najbardziej bogata w płytki krwi.

 

Kolejnym krokiem jest wstrzyknięciem takiego osocza to miejsca kontuzjowanego, żeby przyspieszyć jego regenerację. Widzimy więc, że medycyna estetyczna leszno aktywnie wspomaga regenerację stawów i to nie tylko tych najbardziej podatnych na urazy, ale również wielu innych. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko się wyleczyć..

Dodaj nowy komentarz do artykułu PRP osocze bogatopłytkowe
Nick: