Dodany: 2013-11-04 12:22:56

 

Mezoterapia igłowaJednym z głównych zadań medycyny estetycznej w wykonaniu dermatolog gdańsk jest oczywiście zadbanie o młody wygląd skóry i niwelowanie efektów upływającego czasu. Nasz dermatolog gdańsk może to zrobić na wiele sposobów, a dostosowuje je do wieku i postępu efektów starzenia u konkretnej pacjentki.

 

Dermatolog gdańsk może więc zastosować różnego rodzaju kremy i zabiegi kosmetyczne, jak masaże. Może również skorzystać z bardziej zaawansowanych sposób odżywienia skóry, jak chociażby mezoterapia.

Mezoterapia może być igłowa i bezigłowa. Mezoterapia igłowa, polega na implikowaniu do skóry właściwe substancji odżywczych, leczniczych czy regenerujących przy pomocy mikroskopijnych igiełek. Igły mogą również zostać w tej metodzie zastąpione przez specjalne urządzenia wykonujące niewielkie nakłucia. Jest to metoda powszechnie stosowana przez dermatolog gdańsk i uważana za niezwykle skuteczną. Pozwala bardzo skutecznie odżywić czy zregenerować skórę. Jest to jeden z najczęściej wybieranych przez pacjentki zabiegów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia igłowa
Nick: