Dodany: 2012-07-30 13:31:32

 

Czy kolagen likwiduje blizny Starą prawdą jest fakt, iż wypadki chodzą po ludziach i nie sposób przewiedzieć jak potoczy się nasze życie. Urazy mechaniczne są poniekąd wpisane w biologiczny cykl organizmu każdego żywego stworzenia, a powstałe blizny, o ile nie są specjalnie szpecące nie stanowią powodu do niepokoju.

 

Jeśli jednak któryś znak po dawnym wypadku szczególnie nam przeszkadza, możemy spróbować wykorzystać kolagen do jego redukcji. Kolagen jako substancja odpowiadająca za jędrność i elastyczność tkanek, w tym także i skóry, bardzo pozytywnie wpływa na jej wygląd.

 

Tyczy się to także poważniejszych zmian takich jak na przykład blizny. Ponieważ tak cudownie działa na zmarszczki (zatrzymuje ich powstawanie a nawet wypełnia pomniejsze), kolagen aktywy doskonale radzi sobie też z wszelkiego rodzaju „pamiątkami” po urazach i wypadkach. Dzięki preparatom zawierającym kolagen możemy z dużą pewnością oczekiwać powolnego zanikania co mniejszych blizn i poważnej redukcji tych większych. Jest to bardzo podnoszące na duchu, zwłaszcza jeśli znajdowały się one w szczególnie widocznym miejscu, co przeszkadzało nam na dłuższą metę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy kolagen likwiduje blizny
Nick: