Dodany: 2012-07-30 13:18:32

 

Kolagen w kapsułkach Zdrowe odżywianie staje się obecnie bardzo ważne i coraz więcej osób zwraca baczną uwagę na to co wkłada do przysłowiowego garnka. Także rosnącą popularnością cieszą się wszelkie suplementy mające uzupełnić naszą dietę we wszystkie niezbędne witaminy i minerały.

 

Praktykuje się także suplementację takich składników jak kolagen aby zintensyfikować procesy regeneracyjne zachodzące w skórze. Kolagen w kapsułkach podawany doustnie stosowany jest zwykle w kuracjach odmładzających (jako środek wspomagający te stosowane zewnętrznie) oraz przy rehabilitacji ciężkich uszkodzeń skóry czy redukcji powstałych w ich wyniki blizn.

 

Uznaje się jednak, iż mimo niewątpliwie lepszego potencjalnego pola działania w głębszych warstwach skóry, jego efekt na razie jeszcze jest dość znikomy. Pamiętać należy, że kolagen naturalny jest niezwykle delikatną substancją a ludzki przewód pokarmowy to jedno z  najbardziej niegościnnych miejsc. Dlatego też tylko nikła część składowa kapsułek jest w stanie przedostać się dalej i faktycznie wniknąć w tkanki, do których miały trafić..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen w kapsułkach
Nick: