Dodany: 2015-01-22 13:17:58
 

Mezoterapia Mezoterapia igłowa jest bardzo popularnym zabiegiem często wybieranym przez pacjentki klinik piękności czy gabinetów dermatologii estetycznej. Medycyna estetyczna leszno dysponuje szerokim wachlarzem zabiegów, które pomagają w utrzymaniu kondycji naszej skóry, ale mało który zabieg jest tak kompleksowy jak właśnie mezoterapia igłowa.

 

Polega on na wstrzyknięciu pod skórę aktywnie działających substancji, które pomogą w wytworzeniu kolagenu, elastyny, ujędrnią warstwy skóry, sprawią, że będzie ona bardziej nawilżona i po prostu piękniejsza. Współczesna medycyna estetyczna leszno poleca mezoterapię przede wszystkim osobom, które już zaczynają odczuwać skutki starzenia się skóry – a więc dla osób wkraczających w 40 rok życia, o widocznie osłabionym owalu twarzy, z widocznymi zmarszczkami i bruzdami mimicznymi. Wykonanie kilku zabiegów sprawi, że nasza twarz będzie znowu promienna i radosna, a znajomi z pewnością odczują tę zmianę.

 

Jeśli więc zastanawiamy się nad wybraniem się do gabinetu medycyna estetyczna leszno, ale nie wiemy jaki zabieg wybrać – to mezoterapia z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mezoterapia
Nick: