Dodany: 2013-11-04 12:57:48

 

Efekty stosowania toksyny botulinowej Kobiety po czterdziestce często zaczynają myśleć o skorzystaniu z usług dermatolog gdańsk. Jest to dosyć naturalne, ponieważ każda z nas chciałaby wyglądać młodo jak najdłużej, czuć się atrakcyjnie w oczach męża i własnych. Zabiegi, które temu służą, proponuje właśnie dermatolog gdańsk.

 

Najbardziej chyba znanym, jest zabieg z użyciem Botoxu, czyli inaczej mówiąc – toksyny botulinowej. Ma on jednak swoje dobre i złe strony, o czym na pewno poinformuje nas dermatolog gdańsk.

Efekty stosowania toksyny botulinowej są zarówno pozytywne, jak i negatywne. Do pozytywnych należy oczywiście fantastyczny efekt wygładzonej i odmłodzonej skóry. Już krótko po zabiegu można zauważyć poprawę jędrności oraz gładkość skóry, na której nie widać już zmarszczek. Wygląda się o kilkanaście lat młodziej.

Do negatywnych skutków stosowania toksyny, o których musi uprzedzić nas dermatolog gdańsk, należy konieczność częstego powtarzania zabiegu. Efekt toksyny utrzymuje się przez około sześć miesięcy. trzeba więc go często powtarzać, co może zaszkodzić naszemu zdrowiu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Efekty stosowania toksyny botulinowej
Nick: