Dodany: 2012-07-30 13:21:41

 

Kolagen rybi Pęd do osiągnięcia piękna był uniwersalny w zasadzie dla wszystkich czasów, choć ostatnio stał się on jakby bardziej intensywny niż zwykle, głownie dzięki przekazom medialnym kultury popularnej.

 

Między innymi dlatego takim wzięciem cieszy się kolagen rybi w postaci aktywnej, gdyż pozytywnie wpływa na wygląd skóry, zwłaszcza na hamowanie widocznych oznak starzenia. Kolagen rybi został ekstrahowany dopiero stosunkowo niedawno. Do tej pory ludzkość obywała się substancją pochodzącą ze skór bydlęcych, która jak się okazało nie był wcale skuteczny bardziej niż tak zwane placebo.

 

Nie posiadał bowiem odpowiedzialnej za zdolność wbudowywania w tkanki struktury potrójnej helisy. Kolagen rybi jest więc jedynym w pełni skutecznym a nieinwazyjnym preparatem, zdolnym nie tylko hamować rozwój zmarszczek ale także do pewnego stopnia odbudowywać i wypełniać te już powstałe, jeśli tylko nie są one zbyt głębokie. Wykazuje on także dobre efekty przy leczeniu blizn pozostałych po zabiegach chirurgicznych oraz uszkodzeniach skóry - wyników wypadków, poparzeń itp..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen rybi
Nick: