Dodany: 2012-07-30 13:27:36
  

Czy kolagen likwiduje rozstępy Obecnie wiele uwagi i pieniędzy poświęca się na uzyskanie atrakcyjnego wyglądu wedle kanonów propagowanych przez media i kulturę popularną. Zwłaszcza kobiety są tu obiektem uwagi jako „płeć piękna”.

 

Mają one też poniekąd utrudnione zadanie biorąc pod uwagę liczne przemiany jakie przechodzi ich ciało na przykład w trakcie ciąży. Pojawić się wtedy mogą liczne defekty, „psujące” obraz idealnego ciała, takie jak rozstępy. Na szczęście już jakiś czas temu udowodniono, że kolagen może być pomocny w ich zwalczaniu.

 

Stara prawda głosi, że lepiej jest zapobiegać, niż leczyć. Warto jeszcze przed wystąpieniem widocznych zmian zastosować kurację zawierającą w swym składnie kolagen, by zapobiec ich powstawaniu. Dzięki temu można mocno zminimalizować rozstępy oraz pomóc skórze w powrocie do normalnego stanu. Kolagen likwiduje też już powstałe rozstępy dzięki zdolności wbudowywania się w komórki skóry. Dlatego też chętnie i często stosowany jest jako jeden z dodatków do intensywnych kuracji odchudzających dla osób z dużą nadwagą, u których takie zmiany występują wręcz nagminnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy kolagen likwiduje rozstępy
Nick: