Dodany: 2013-11-04 12:29:56

 

Przebieg zabiegu mezoterapii Jednym z najczęściej wykonywanych przez dermatolog gdańsk zabiegów, jest oczywiście odmładzanie skóry. Równie często pacjentki korzystają z zabiegów regenerowania oraz leczenia skóry. Są oczywiście różne metody wykonywania zabiegów odmładzających i zgłaszając się do dermatolog gdańsk, na pewno będziemy mieli spory wybór. Jednak chyba najbardziej znanym i cenionym, jest zabieg mezoterapii.

 

Zabieg mezoterapii, wykonywany przez dermatolog gdańsk, przebiega w bardzo określony sposób. Ze względu na to, że jest inwazyjny, wymaga przestrzegania zasad aseptyki. Oznacza to, że na pół godziny przed zabiegiem, należy użyć specjalnego kremu znieczulającego.

 

Sam zabieg trwa około godziny. Kliencie bardzo sobie cenią ten zabieg, przede wszystkim dlatego, że nie ma on zbyt wielu efektów ubocznych. Samo wstrzykiwanie preparatu nie trwa zbyt długo. Po zabiegu przeprowadza się również masaż twarzy, który ma za zadanie sprawić, aby leki dokładnie rozprowadziły się w skórze oraz aby uniknąć opuchlizny oraz pozostałych efektów ubocznych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przebieg zabiegu mezoterapii
Nick: