Dodany: 2012-07-30 13:16:39

 

Kolagen graphiteKażdy z nas chciałby od czasu do czasu pozwolić sobie na odrobinę luksusu, nawet jeśli na co dzień nas na niego nie stać. Dlatego też także kosmetyki często są produkowane w kilku różnych liniach o różnej zawartości substancji czynnych a więc i cenie. Podobnie dzieje się przypadku preparatów posiadających w swym skaldzie kolagen naturalny.

 

Kolagen w postaci aktywnej jest wydawany w trzech odmianach. Ta najbardziej j przystępną dla zwykłego obywatela – bo i najtańszą - nazywa się linią graphite, czyli grafitową. Jest to podyktowane głownie kolorem gotowego preparatu, choć jego stosunek jakościowy do pozostałych też nie jest tu bez znaczenia. Głównym produktem wiodącym jest tutaj żel zawierający czyste włókna oraz substancje wspomagające ich działanie. 

 

Kolagen ma tam jednak stosunkowo mały udział, co poniekąd przekłada się na jego realnie niższą cenę niż na przykład kosmetyki z linii silver czy platinum. Nie zmienia to jednak faktu ich wysokiej skuteczności, nawet przy takich parametrach składowych w porównaniu na przykład z kosmetykami pozbawionymi tej cudownej substancji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen graphite
Nick: