Dodany: 2015-01-22 13:39:50

 

TrychologiaW dzisiejszych czasach każdy marzy o tym, żeby mieć piękne, gęste, zadbane włosy, bez cienia siwizny czy łupieżu, ale niestety rzadko kiedy udaje się nam to osiągnąć w naturalny sposób.

 

Zazwyczaj nasze włosy są przesuszone, nierzadko wypadają, staja się rzadkie i niezbyt atrakcyjne, a pierwsze siwe włosy również nie wyglądają dobrze. Żeby to zamaskować farbujemy włosy, chociaż jest to droga donikąd, ponieważ tylko je osłabia. Na szczęście medycyna estetyczna leszno ma metody, które pomagają likwidować problemy z włosami, a stosuje się w tym celu trychologię, która jest nauką o włosach, potrafi diagnozować ich choroby i wdrożyć odpowiednie leczenie.

 

Medycyna estetyczna leszno sprawia, że włosy odzyskują dawny blask, stają się bardziej gęste. Trychologia do diagnozowania kondycji włosów używa między innymi mikrokamer, a te badają jakie są przyczyny określonych dolegliwości. To może uratować nas od wyłysienia, siwizny, problemów z łupieżem. Oczywiście medycyna estetyczna leszno pomoże tylko wtedy, gdy problemy są odwracalne, na przykład spowodowane przez stres..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Trychologia
Nick: