Dodany: 2012-07-30 13:12:52

 

Kolagen platinumWspółczesna czasy są dość specyficzne – posiadanie znacznych sum gotówki potrafi zapewnić w nich niemal wszystko. Okazuje się, że poniekąd nawet urodę daje się kupić dzięki na przykład kosztownym operacjom plastycznym czy preparatom takim jak kolagen.

 

Jeśli chodzi o kosmetyki zawierające kolagen, to najlepszym wyborem będzie na pewno seria platinum (platynowa), która to jest na rynku uważana za najlepszą z możliwych. Nazwa pochodzi nie tyle od wyglądu gotowego preparatu – lekko przezroczystego, szarawego żelu – co ma być wyznacznikiem wysokiej jakości kosmetyku, na tle innych linii wydawanych przez tego samego producenta.

 

Faktem jest, że kolagen platynowy zawiera największą procentową ilość czystych, aktywnych włókien białkowych o potrójnie skręconej strukturze – a tylko one są w stanie wnikać w komórki, poprawiając tym samym stan tkanki skóry, uelastyczniając i ujędrniając ją a tym samym przeciwdziałając powstawaniu zmarszczek a nawet wypełniając co pomniejsze. Jako, że kolagen platinum jest najbardziej ekskluzywny z dostępnych, będzie się to przekładało także na jego cenę, dość wysoką dla znacznej części społeczeństwa..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolagen platinum
Nick: