Dodany: 2013-11-04 12:39:07

 

Po zabiegu mezoterapiiNie każdy wie, że najbardziej skutecznym i popularnym zabiegiem stosowanym przez dermatolog gdańsk jest mezoterapia. Dzieje się dlatego, że pacjenci najszybciej widzą efekty oraz ma ona najmniej odczuwalne efekty uboczne. O tym, jak przebiega zabieg mezoterapii u dermatolog gdańsk i co się dzieje bezpośrednio po nim, można przeczytać poniżej.

 

Korzystają z zabiegu u dermatolog gdańsk musimy pamiętać, że potrwa on około godziny i może powodować niewielki obrzęk w miejscu, w którym wykonywano nakłucia. Kiedy jesteśmy już po zabiegu, musimy pamiętać o specjalnych zabiegach wspomagających, które wykonuje się tuż po mezoterapii i na kilka tygodni później. Mają one na celu zwiększenie efektywność kuracji oraz zlikwidowanie ewentualnych efektów ubocznych. Dzięki temu będziemy odczuwać mniejszy dyskomfort i dłużej będziemy cieszyć się efektami zabiegu.

Tuż po zabiegu, musimy również unikać wychodzenia na pełne słońce. Jest to spowodowane tym, że słońce może spowodować odbarwienia skóry w miejscach, w których wykonywano nakłucia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Po zabiegu mezoterapii
Nick: