Dodany: 2015-01-22 14:42:29
 

DermabrazjaDermabrazja należy do peelingów medycznych, które są możliwe do przeprowadzenia tylko i wyłącznie przez lekarza dermatologa w klinice medycyna estetyczna leszno. Wyróżniamy trzy rodzaje takiego inwazyjnego peelingu medycznego – płytkie, średniogłębokie i głębokie.

 

Wszystko oczywiście zależy od tego jakie wskazania zauważył lekarz. Medycyna estetyczna leszno poleca dermabrazję przede wszystkim osobom o bardzo zaawansowanych problemach z przebarwieniami, bliznami potrądzikowymi. Łagodne formy tych zmian bez problemu usunie łagodniejsza odmiana dermabrazji – mikrodermabrazja, która z powodzeniem może być wykonywana przez kosmetyczkę.

 

Natomiast medycyna estetyczna leszno zaleca bardziej inwazyjną dermabrazję w przypadkach gdy nasza skóra jest bardzo dotknięta zmianami, a zwykłe zabiegi w salonie kosmetycznym nie będą w stanie ich usunąć. Po samym zabiegu najlepiej wziąć zwolnienie z pracy i odpoczywać w domu, pielęgnując cerę zgodnie z zaleceniami lekarza dermatologa. Zaczerwienienie po pewnym czasie zniknie i będziemy znowu wyglądali pięknie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dermabrazja
Nick: