Dodany: 2015-01-22 14:14:16

 

Teleangiektacja Chociaż pozornie teleangiektazje są bardzo egzotycznym zjawiskiem to tak naprawdę każdy z nas chociaż raz w życiu się z tym zetknął. Mamy tutaj na myśli popękane naczynka krwionośne, które tworzą często bardzo nieestetyczną sieć na skórze twarzy.

 

Tworzą się one na przykład pod wpływem dużej różnicy temperatur, przechodzenia z ciepłego miejsca do mroźnego lub odwrotnie, a także są skutkiem zaniedbań cery wrażliwej, którą nieostrożnie traktujemy kosmetykami z alkoholem lub innymi intensywnie działającymi substancjami.

 

Dobrze, że współczesna medycyna estetyczna leszno ma skuteczne sposoby na walkę z teleangiektazjami, a należą do nich przede wszystkich lasery. Medycyna estetyczna leszno potrafi w mgnieniu oka rozprawić się z pękniętym naczynkiem, po prostu je zamykając. Lasery działają w ten sposób, że za jednym dotknięciem mogą zlikwidować problem raz na zawsze. Jeśli więc teleangiektazje bardzo nam dokuczają wystarczy wpisać w przeglądarkę hasło medycyna estetyczna leszno i umówić się na wizytę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Teleangiektacja
Nick: