Dodany: 2015-01-23 12:17:35

 

Drenaż limfatycznyDrenaż limfatyczny jest pewnego rodzaju masażem, który ułatwia przepływ limfy (chłonki) i umożliwia skuteczne leczenie cellulitu, nadwagi czy pozbycie się uczucia ciężkich nóg. Jest zalecany jako forma terapii właśnie we wspomaganiu odchudzania, medycyna estetyczna leszno stosuje go często w przypadkach zastoju limfatycznego, który jest bezpośrednią przyczyną nagromadzenia komórek tłuszczowych w postaci skórki pomarańczowej.

 

Medycyna estetyczna leszno zaleca go również dla kobiet, które mają stojącą pracę, bardzo często zakładają wysokie obcasy i muszą spędzać w nich cały dzień, co sprawia, że nogi dostają w kość. Celem zabiegu jest przeprowadzenie limfy z dołu do góry, w kierunku węzłów chłonnych.

 

Po takim zabiegu czujemy się zrelaksowane, wypoczęte, nasze nogi są lekkie. Jeśli więc borykamy się z problemem cellulitu i chcemy sobie pomóc to wybierzmy się na drenaż limfatyczny – medycyna estetyczna leszno poleca taki zabieg gdy czujemy ciężkość nóg, przestały być jędrne i straciły swoją atrakcyjność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Drenaż limfatyczny
Nick: