Dodany: 2015-01-22 12:03:17

 

Miękki liftingMiękki lifting, tak zwane nicie soft-lift jest alternatywą dla zabiegu tradycyjnego liftingu, który może i przynosi pożądane rezultaty, ale jest bardzo inwazyjny i nieco już przestarzały. Teraz panie wolą zdecydować się na bardziej delikatne zabiegi, które umożliwia im medycyna estetyczna leszno niż ładować się od razu na stół chirurgiczny.

 

Zresztą, nowoczesna technika umożliwia nam poddanie się zabiegowi miękkiego liftingu, który jest znacznie bezpieczniejszy niż ten tradycyjny. Miękki lifting, jak wiele innych zabiegów, które wykorzystuje medycyna estetyczna leszno opiera swoje działanie na kwasie hialuronowym. Cały efekt działania miękkiego liftingu tkwi w niciach hialuronowych, które tworzy wstrzyknięta substancja, sprawiając, że nasza skóra znowu staje się jędrna i niesamowicie elastyczna.

 

Efekt utrzymuje się od kilku miesięcy do roku, na pewno po jakimś czasie trzeba go będzie ponowić, jednak warto, bo rezultaty są bardzo naturalne, nasza cera staje się promienna i wygładzona, zmarszczki znikają. Jeśli zastanawiamy się więc nad wyborem nieinwazyjnego zabiegu to warto udać się na konsultację do dermatologa, który poleci nam miękki lifting. Medycyna estetyczna leszno poprawi nasze samopoczucie i samoocenę..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Miękki lifting
Nick: