Dodany: 2015-01-22 11:51:21

 

Terapia LEDOd dawna wiadomo, że światło jest źródłem energii, ale dopiero od niedawna również medycyna estetyczna leszno wykorzystuje jego zbawienne działanie w różnego rodzaju zabiegach odmładzających.

 

Na czym polega fenomen działania światłoterapii LED? Przede wszystkim na tym, że pobudzone przez energię słoneczną mitochondria komórek skóry zaczynają na nowo produkcję kolagenu i elastyny, które jak wiadomo od 25 roku życia przestają już być w naszym organizmie wytwarzane. Żeby osiągnąć młody wygląd musimy więc wspomagać się różnego rodzaju zabiegami, które będą stymulować komórki do produkcji kolagenu. Właśnie medycyna estetyczna leszno umożliwia nam takie działanie, poprzez zbawienną moc terapii światłem LED.

 

Działa ona nie tylko na widoczne już zmarszczki, ale również na delikatne bruzdy mimiczne, które z czasem pojawiają się na naszej skórze. Upływ czasu powoduje również powstawanie przebarwień na naszej skórze, na co również doskonale działa terapia LED. Ale to nie wszystko, medycyna estetyczna leszno może także oddziaływać zbawiennie na choroby skóry, bo światło jest w stanie zminimalizować niektóre z nich..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Terapia LED
Nick: