Dodany: 2012-07-30 13:25:55

 

Czy kolagen likwiduje zmarszczki Pęd do bycia pięknym i wiecznie młodym nie od dziś towarzyszy ludzkości. Czymże innym niż jego wyrażeniem są podania o cudownych źródłach i eliksirach dających nieśmiertelność i piękno na wieki.

 

Pamiętać należy, że były to jednak tylko mrzonki i wytwory ludzkiej wyobraźnia a prawdziwej drogi do uzyskania tego efektu upatrywać należy w nauce, która postawiła już nawet pierwszy krok w jego kierunku. Była nim ekstrakcja substancji znanej jako kolagen w jej naturalnej, aktywnej postaci. Mimo, iż był on znany wcześniej, to jak udowodniły badani nie miał możliwości realnego wpływu  na strukturę komórek nie posiadając zdolności wbudowywania się w nie – proces produkcji niszczył strukturę włókien.

 

Współczesny kolagen rybi ma możliwość realnego zatrzymania  na pewien czas widocznych procesów starzenia się skóry oraz opóźnienia powstawania zmarszczek. Co więcej, przy bruzdach mniejszych i niezbyt jeszcze wykształconych, preparaty go zawierające mogą wypełnić je całkowicie, przywracając skórze gładkość i jędrność..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czy kolagen likwiduje zmarszczki
Nick: