Dodany: 2015-01-22 12:07:06

 

BotoxOstrzykiwanie skóry toksyną botulinową, zwaną popularnie botoksem jest ostatnim krzykiem mody jeśli chodzi o zabiegi związane z medycyna estetyczna leszno. Botoks działa zresztą nie tylko na skórę twarzy, uniemożliwiając nam marszczenie czoła czy wygładzając zmarszczki.

 

Na to zresztą decydują się nie tylko panie, ale również panowie. Warto jeszcze dodać, że nie tylko medycyna estetyczna leszno wykorzystuje jego zbawienne działanie. Przy nadmiernej potliwości czoła, rąk, stóp również stosuje się zastrzyki z toksyny botulinowej, co sprawia, że możemy zapomnieć o wstydliwej przypadłości. Również tradycyjna medycyna, a nie tylko medycyna estetyczna leszno wykorzystuje ten zabieg – stosuje się go na przykład przy bardzo bolesnej dolegliwości kręczu karku.

 

Jest to jak na razie jedyny sposób na załagodzenie bardzo uciążliwych dolegliwości związanych z tą chorobą. Widzimy więc, że toksyna botulinowa jest substancją o bardzo szerokim spektrum zastosowania. Dzięki niej nie tylko poprawimy swój wygląd i samoocenę, ale również ulżymy sobie w chorobach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Botox
Nick: