Dodany: 2015-01-22 14:06:32
 

Skleroterapia Nogi są dla wielu kobiet symbolem seksapilu i piękna. Nic więc dziwnego, że chętnie je pokazujemy, ponieważ chcemy uchodzić za atrakcyjne. Co jednak zrobić jeśli nasze nogi upstrzone są żylakami, które wyglądają nieestetycznie i musimy je zakrywać, zamiast eksponować?

 

Najlepiej zainwestować w zabieg skleroterapii, który pomaga usunąć problem z nieestetyczną siecią żylaków. Współczesna medycyna estetyczna leszno wyróżnia obok niego jeszcze zabieg skleroterapii piankowej, który stosowany jest na większe zmiany. Jak przeprowadza się taki zabieg?

 

Przede wszystkim polega on na wstrzyknięciu do żyły odpowiedniego preparatu, który powoduje odczyn zapalny. Następnie z powodu braku ciśnienia krwi w danym miejscu zanika. Oczywiście medycyna estetyczna leszno zaleca żeby po przeprowadzeniu takiego zabiegu trzymać się wskazań lekarza dermatologa prowadzącego naszą terapią, pamiętać również o noszeniu specjalnej uciskowej opaski, której celem jest podtrzymanie efektu zabiegu. Współczesna medycyna estetyczna leszno potrafi zdziałać cuda nawet w przypadku widocznych żylaków..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Skleroterapia
Nick: